info@bytovy-architekt.cz

+420 775 365 392

Po vyplnění formuláře níže Vám
obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.

Můžete ho využíti i pro sjednání osobní návštěvy u nás.

Návrhy nábytku

Žádný návrh interiéru, byť sebekrásnější, nebude nikdy kompletní bez vhodného návrhu nábytku, který je základní kostrou každé místnosti.

Jako bytoví architekti Vám pomůžeme zařídit interiér doplněný návrhem nábytku, který bude přesně odpovídat Vaší osobnosti, a ze kterého bude možné vyčíst, co se Vám líbí a co máte rádi. Můžeme Vám pomoci s výběrem Vámi požadovaného nábytku, anebo Vám přímo vybereme spolehlivé a kvalitní dodavatele, se kterými máme s návrhy nábytku zkušenosti a můžeme se za ně zaručit.

Umíme také navrhovat nábytek na míru každému klientovi, což je služba nejzábavnější pro obě strany. A Vy se už nebudete muset o nic starat, pokud nebudete chtít. My pro Vás vytvoříme návrh nábytku dle Vašeho přání, ať už se to týká barvy, materiálu, nebo celkového bytového designu tak, aby se skvěle hodil do Vašeho interiéru. Zároveň jsme schopni komplexně sladit celý interiér tak, aby byly jednotlivé místnosti v celkové harmonii jak v na papíře v interiérovém návrhu nábytku a interiéru, tak ve skutečné realizaci interiéru.

Bytoví architekti a návrháři rozdělují nábytek při tvorbě návrhu nábytku podle několika hledisek, například podle místnosti, ve které se bude nacházet, anebo podle funkce, ke které bude sloužit. Mezi základní druhy nábytku patří:

  • skříně
  • komody
  • police
  • stoly a židle
  • postele
  • pohovky, křesla

Skříně mohou být jak klasické, tak vestavěné – ty šetří prostor vizuálně, i reálně. Vedle klasických šatních skříní jsou to také různé komody nebo police. Skříně jsou vesměs univerzálními kusy. Do ložnice pak patří samozřejmě postel. Postele mohou být různé – od nízkých přes zvýšené až po palandy, nebo rozměrově od jednolůžka přes různé šířky až po manželské postele. Ekvivalentem postele v návrhu obývacího pokoje jsou pohovky a křesla, které by měly být neméně pohodlné. Nakonec nesmíme zapomenout na stoly, stolky a židle, kterých je na trhu i v našich architektonických fantaziích nepřeberné množství, stačí si jen vybrat a my Vám je navrhneme a zaneseme do návrhu nábytku.

Při vizualizaci interiéru a hlavně při výběru nábytku je vždy lepší zvolit univerzální kusy, se kterými můžeme v průběhu času libovolně pohybovat a vždy tak znovu po čase interiér oživit. Dovolí nám tak stát se na chvíli svým vlastním interiérovým designerem a vytvořit si doma vlastní návrh nábytku či interiéru.