info@bytovy-architekt.cz

+420 775 365 392

Po vyplnění formuláře níže Vám
obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.

Můžete ho využíti i pro sjednání osobní návštěvy u nás.

Návrhy kuchyní

Nejčastějšími interiérovými návrhy bytových architektů jsou vizualizace a návrhy kuchyní a jídelen. Není se čemu divit, kuchyně jsou totiž obecně považovány za středobod celého bytu. Je to místo, kde se setkáváme s rodinou, přáteli i dalšími lidmi. Místo, kde se každý den nejen vaří a stravuje, ale často také pracuje nebo studuje a schází se tam rodina dohromady po celém dni. Tomu musí nutně odpovídat jejich bytový design a počáteční návrh kuchyně.

Jako interiéroví návrháři a designéři Vám poradíme a navrhneme co nejvhodnější řešení návrhu kuchyně přesně podle Vaší situace a potřeby. Na základě zadaných informací o životním stylu a tempu, rodinném stavu a dalších zvyklostí a náležitostí společně s klientem vymyslíme konkrétní ideální návrh interiéru kuchyně přesně na míru. Při tom všem bereme zřetel na trendovou univerzálnost návrhu a finanční možnosti zákazníka. Vznikne tak nadčasový návrh kuchyně a následně maximálně funkční místnost, kterou si lze užívat a používat léta.

Kuchyň je místo, které by mělo být v první řadě čisté, hygienické a přehledné. V tomto duchu by měl nakonec vzniknout originální, ale jednoduchý návrh interiéru a zároveň prostor, který bude vyhovovat veškerým standardům. Specifičnost funkce kuchyně by se měla odrážet také v jejím vybavení. Na první pohled musí být jasné, k jakým činnostem a aktivitám může a bude klientovi sloužit. Toho dosahujeme především správnou volbou:

  • umístění spotřebičů
  • osvětlení
  • velikostí pracovních a ostatních ploch
  • barev
  • povrchů
  • doplňků

Takto bytoví architekti navrhují interiéry kuchyní a velmi podobné jsou i návrhy dalších pokojů s jejich následnou realizací.