info@bytovy-architekt.cz

+420 775 365 392

Po vyplnění formuláře níže Vám
obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.

Můžete ho využíti i pro sjednání osobní návštěvy u nás.

Návrhy interiérů – přehled

Většina z Vás si dokáže vybrat a také si vybere nábytek pro návrh interiéru samostatně podle svého vkusu. Problém ale často nastává ještě před návrhem nábytku – především ve chvíli, kdy je nutné promyslet a vymyslet funkční a vhodnou dispozici interiéru a následně provést vizualizaci interiéru. To Vám umíme zajistit my vytvořením vhodného interiérového designu a návrhu interiéru.

Poskytujeme:

  • poradenství
  • online bytový designer
  • návrhy interiérů
  • realizace interiérů
  • kontrola
  • a mnohem více..

Prvním krokem je tedy vůbec uvědomění si potřeby odborné pomoci interierového designéra s návrhem interiéru či jeho realizací. V této rané fázi je vhodné vyhledat a vybrat kvalitního bytového architekta či architekty, nejlépe v blízkém okolí místa realizace, a následně jej kontaktovat s žádostí o návrh interiéru. Každý bytový návrhář nebo poskytovatel podobných služeb má dnes kvalitní webové stránky určené potenciálním klientům, kde jsou ukázky návrhů interiérů. Na stránkách bytového architekta je často možné nalézt kromě kontaktů také ukázky již realizovaných prací, což rozhodnutí o výběru bytového architekta usnadní. Službu bytového designera si zde někdy můžete vyzkoušet i online, buď ve speciálním programu, anebo formou komunikace se skutečnými lidmi – námi, bytovými designéry.

První konzultace slouží k předání co nejpřesnějších vizí a představ, abychom mohli začít pracovat na konkrétním návrhu interiéru. Spolupráce může skončit tak, že si odnesete cenné rady a tipy týkající se návrhu interiéru nebo jeho zařízení. Spolupráce bytového architekta s klientem ale může také nadále pokračovat. Při dalších schůzkách budeme spolu v rámci kooperace vytvářet návrh interiéru, který společně doladíme až k dokonalosti.

V případě Vašeho přání a spokojenosti je možné zajistit též profesionální realizaci společně vytvořeného návrhu interiéru, ať už se jedná o návrh jakéhokoli pokoje. V této fázi jako bytový architekt delegujeme úkoly jednotlivým řemeslníkům či technikům podle jejich způsobilosti tak, aby vznikl reálný interiér přesně podle původního návrhu interiéru, a na veškerou realizaci po samozřejmě celou dobu dohlížíme. Vzniklý interiér vždy odpovídá jak Vašemu přání, tak interiérovým trendům. Navíc Vám nikdy nebudeme nic nutit, můžete si samozřejmě vybrat jen některé z našich služeb. Veškerá rozhodnutí jdou směrem od Vás k nám a podle toho se řídíme