?>

info@bytovy-architekt.cz

+420 775 365 392

Po vyplnění formuláře níže Vám
obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.

Můžete ho využíti i pro sjednání osobní návštěvy u nás.

Co se dá navrhnout

Od bytových architektů s designérů si můžete dnes nechat vytvořit návrh interiéru v podstatě jakéhokoli interiérového designu, v domě od střechy až po půdu a v bytě od podlahy až po strop. Už podle názvu je patrné, že se bytový architekt zaměřuje na interiérové návrhy především bytů nebo domů, zkrátka interiérů. Nejčastější jsou požadavky na vizualizace a realizace interiérů a pomoc v oblasti navrhování jsou tyto návrhy interiérů:

Místo, kde člověk žije, by mělo co nejlépe odpovídat charakteru a vkusu svého obyvatele. Zároveň by návrh interiéru měl mít logickou stavbu a dispozici. Samozřejmostí je proto funkčnost interiéru, a to přesně taková, aby nám byt co nejvíce usnadnil život. Ten si chceme ale také zpříjemnit, takže k funkci přidáme estetičnost, aby se v bytě žilo dlouhodobě rádo a příjemně. Podle všech těchto kritérií se bytoví architekti řídí při tvorbě návrhu interiéru.

Služba bytového architekta slouží k tomu, aby byl byt pohodlně použitelný a líbivý po co nejdelší časový horizont, nejlépe nadčasově navždy. V dnešním materiálním přetlaku inklinuje většina ke katalogovým, snadno dostupným výrobkům a nábytku. V důsledku potom reálně vzniká masa katalogových bytů.

Trendy se ale několikrát do roka mění a s ním i katalogy prodejců, kteří následně opět tlačí na spotřebitele – na Vás i na nás. Vedle nich pak ale existujeme my, bytoví návrháři a interiéroví designéři, kteří se ze všech sil snažíme pracovat s nadčasovými kousky, které jen tak u někoho na návštěvě nepotkáte.