info@bytovy-architekt.cz

+420 775 365 392

Po vyplnění formuláře níže Vám
obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.

Můžete ho využíti i pro sjednání osobní návštěvy u nás.

Bytový architekt

Bytový architekt (resp. bytový designer či interiérový návrhář) je služba, která je lidmi často vnímána jako nadstandartní a luxusní. V posledních letech se ale návrhy bytových architektů stávají mnohem častější a dostupnější alternativou, než by se na první pohled mohlo zdát. Cena služby za vytvoření bytového designu totiž není tak astronomická a její užitná hodnota cenu značně převyšuje. Není tedy důvod se obávat slova bytový architekt.

Každý z Vás má určité představy o svém domově. Ty jsou více či méně podrobné a individuální, reálné nebo dokonce abstraktní. Ale jen málokdo je schopen přijmout reálnou výzvu hodnou právě bytových architektů, tedy své představy ve vysněné podobě ve formě návrhu interiéru a návrhu nábytku naplnit.

Přenesení vymyšlených vizí a architektonických vizualizací interiérů do hmoty totiž vyžaduje alespoň nějaké zkušenosti a znalosti, kterými my, jakožto bytoví architekti, disponujeme. Vymyslet si interiér, byt, dům, nebo třeba dětský pokoj, je jedna věc. Potom je ale nutné své představy vizualizovat tak, aby byly snadno reprodukovatelné například pro stavaře nebo techniky, a samozřejmě aby vůbec byly proveditelné. S tímto Vám nejlépe poradíme my – bytoví architekti a interiéroví designéři – a pomůžeme Vám například s návrhem:

Realizace interiéru bytovým architektem je hlavním krokem v tvorbě vysněného bydlení, a tedy spolu s návrhem interiéru, ze kterého realizace vychází, krokem nejdůležitějším. Bytový architekt je zprostředkovatel, který Vám pomůže jak s návrhem kvalitní vizualizace odpovídající Vašim představám, tak se zajištěním kvalitní a odpovídající realizace návrhu interiéru. Víte, kde najdete nejbližšího bytového architekta?